Studnie głębinowe, wiercenie studni głębinowych mazowieckie

Studnie głębinowe dają wiele możliwości. Własna studnia to nie tylko duża oszczędność, ale też niezależność i wysoka jakość - woda ze studni głębinowej często ma lepsze parametry zdatności do użycia oraz walory smakowe, niż ta z sieci wodociągowej. Przebadaną wodę ze studni można przyłączyć do gospodarstwa domowego i spożywać do picia.

Przy dużych ogrodach, wymagających stałego nawadniania, studnie głębinowe są idealnym rozwiązaniem. Nie martwimy się wtedy suszą, ceną wody pobieraną z wodociągu czy ciśnieniem wody. Taka jednorazowa inwestycja zwraca się czasem już po dwóch - trzech latach.

wiercenie_studnia_glebinowa-schemat

Do budowy studni głębinowych używamy rur plastikowych, typowo wodociągowych, z atestem do wody pitnej.

Każda studnia składa się z filtra, który umiejscowiony jest na samym dnie studni w warstwie wodonośnej. Filtr ten został wykonany również z rury plastikowej, atestowanej do wody pitnej, która to rura jest odpowiednio gęsto nawiercona i okryta plastikową siatką.

Wiercimy studnie o średnicy:  fi 110, fi 125.

Specjalizujemy się w wierceniu studni głębinowych w trudno dostępnych miejscach, takich jak zagospodarowane ogrody przydomowe czy działki pracownicze. Mamy przenośny sprzęt, który możemy rozstawić w dowolnym miejscu, nie niszcząc elementów dekoracyjnych czy funkcjonalnych działki. Tam, gdzie nie dojadą wiertnice na samochodzie, my działamy bez problemów.

Dzięki temu mogą się Państwo cieszyć pięknym ogrodem z własnym systemem nawadniania, nie martwiąc się zniszczeniami, jakie może poczynić na posesji sprzęt ciężki przy wierceniu studni.

Nasze wybrane realizacje z wiercenia studni głębinowych: